SP Podłęze

Godziny dostępności

Sekretariat czynny:

Pn. - Pt. 7.30 - 15.30

Przyjmowanie stron:  8.00 – 15.00

Środa dzień wewnętrzny

Rok Szkolny 2023/2024

Godziny dostępności

GODZINY DOSTĘPNOŚCI I KONSULTACJI Z UCZNIAMI

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Godziny dostępności

1.

Błachowicz Marta

poniedziałek   godz. 7.30 – 8.00, piątek   godz. 7.30 – 8.00

2.

Bobowska Renata

wtorek   godz. 7.30 – 8.00,  środa  godz. 7.30 – 8.00

3.

Budkiewicz Ewa

wtorek   godz. 9.00 – 9.30,  12.30 – 13.00

4.

Czarnocka – Milik Monika

wtorek   godz.8.15 – 8.45, środa 10.00 – 10.30

5.

Frąś Andrzej

—————————–

6.

Gierczak Jakub

poniedziałek   godz. 7.30 – 8.00

7.

Gołas Karolina

środa   8.40 – 9.40

8.

Grochola Patrycja

wtorek   10.40 – 11.40

9.

Horowska Aneta

czwartek   godz. 15.15 – 16.15 

10.

Jesionka Paulina

—————————–

11.

Knap Lucyna

piątek   godz. 9.40 – 10.40

12.

Komorowska Julita

wtorek  godz. 11.00 – 11.30,   czwartek  godz. 11.00 – 11.30

13.

Konarska Alicja

środa   godz. 7.00 – 8.00

14.

Kosińska Magdalena

——————————

15.

Krysa Ewelina

poniedziałek    godz. 11.00 – 11.30,   środa  godz. 11.00 – 11.30

16.

Kukla Bogusław

poniedziałek   godz. 13.45 – 14.45

17.

Lato Dorota

czwartek   godz. 10.35 – 11.35

18.

Lubaś Iwona

wtorek  godz. 13.40 – 14.40

19.

Łamasz Dariusz

środa   godz. 7.00 – 8.00

20.

Maciaszek Alicja

środa       godz. 14.30 – 15.30

21.

Maj Lucyna

czwartek      godz. 12.30 – 13.30

22.

Makowiecka – Tarasek Marta

poniedziałek    godz. 8.50 – 9.50

23.

Martemianow Aneta

środa   godz. 10.40 – 11.40

24.

Mitoń Małgorzata

piątek     godz.13.30 – 14.00

25.

Mordarska Agnieszka

pierwszy piątek każdego  miesiąca   godz. 7.30 – 8.00

26.

Okrzesik Małgorzata

środa  godz. 9.00 – 9.30,  piątek  godz. 7.30 – 8.00

27.

Olszewska Elżbieta

piątek  godz. 7.45 – 8.45

28.

Pelczar Joanna

poniedziałek    godz. 9.00 – 9.30,   wtorek    godz. 8.55 – 9.25

29.

Puchała Karolina

11.40 – 12.10

30.

Rusek Łukasz

piątek    godz. 8.45 – 9.45

31.

Rybak Beata

środa     godz. 10.45 – 11.45

32.

Rypel Krystyna

piątek   godz. 12.30 – 13.30

33.

Sopata Zbigniew

——————————

34.

Surdy Hanna

poniedziałek   godz. 8.30 – 9.30

35.

Szewczyk Magdalena

poniedziałek   godz. 13.30 – 14.30

36.

Tarasek Leszek

piątek   godz. 10.35 – 11.35

37.

Turek Jolanta

czwartek   godz. 9.20 – 10.20

38.

Waligóra Lidia

poniedziałek   godz. 12.25 – 13.25

39.

Widulińska Monika

——————————

40.

Wojdyła Magdalena

wtorek   godz. 13.30 – 14.00,   środa   godz. 11.00 – 11.30

41.

Zieliński Bronisław

poniedziałek    godz. 14.30 – 15.30

42.

Zięba Andrzej

wtorek   godz. 7.30 – 8.00

SP PODŁĘŻE

Śledź nas w mediach społecznościowych