SP Podłęze

Godziny dostępności

Sekretariat czynny:

Pn. - Pt. 7.30 - 15.30

Przyjmowanie stron:  8.00 – 15.00

Środa dzień wewnętrzny

Rok Szkolny 2022/2023

Godziny dostępności

GODZINY DOSTĘPNOŚCI I KONSULTACJI Z UCZNIAMI

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Godziny dostępności

1.

Błachowicz Marta

wtorek      godz. 7.45 – 8.45

2.

Bobowska Renata

czwartek   godz. 8.45 – 9.45

3.

Budkiewicz Ewa

czwartek       godz. 12.30 – 13.30

4.

Czarnocka – Milik Monika

czwartek      godz. 9.00 – 9.30,  godz. 11.00 – 11.30

5.

Florczykiewicz Zbigniew

wtorek       godz. 13.30 – 14.00

6.

Frąś Andrzej

czwartek     godz. 7.30 – 8.00

7.

Horowska Aneta

czwartek   godz. 12.25 – 12.55,   piątek    godz. 10.45 – 11.15

8.

Jaskólska Gabriela

wtorek      godz. 9.00 – 10.00

9.

Jesionka Paulina

wtorek      godz. 11.30 – 12.30

10.

Knap Lucyna

czwartek  godz.12.25 – 13.25

11.

Komorowska Julita

wtorek  godz. 11.00 – 11.30,  czwartek  godz. 11.00 – 11.30

12.

Konarska Alicja

piątek   godz. 12.30 – 13.30

13.

Kosińska Magdalena

piątek    godz. 14.45 – 15.15

14.

Kracik Anna

środa        godz. 10.00 – 10.30,   piątek     godz.7.15 – 7.45

15.

Krysa Ewelina

czwartek  godz. 9.00 – 10.00

16.

Kukla Bogusław

piątek   godz. 12.45 – 13.45

17.

Lato Dorota

wtorek     godz. 7.45 – 8.00,       środa        godz. 9.50 – 10.35 

18.

Lubaś Iwona

środa  godz. 10.45 – 11.00 ,   czwartek   godz. 11.40 – 12.25

19.

Łamasz Dariusz

piątek      godz. 7.00 – 8.00

20.

Maciaszek Alicja

środa       godz. 16.30 – 17.30

21.

Maj Lucyna

piątek      godz. 12.30 – 13.00

22.

Makowiecka – Tarasek Marta

środa   godz. 12.15 – 12.45,    czwartek    godz. 9.50 – 10.20

23.

Martemianow Aneta

poniedziałek godz. 14.20 – 14.50,   czwartek  godz. 14.20 – 14.50

24.

Mitoń Małgorzata

środa     godz.10.30 – 11.00

25.

Okrzesik Małgorzata

wtorek    godz. 7.30 – 8.00,  czwartek  godz.7.30 – 8.00

26.

Olszewska Elżbieta

środa   godz. 8.15 – 8.45,   czwartek godz. 8.15 – 8.45

27.

Pelczar Joanna

środa     godz. 10.45 – 11.15,   czwartek    godz. 11.55 – 12.25

28.

Puchała Katarzyna

poniedziałek  godz. 7.30 – 8.00,   wtorek   godz. 7.30 – 8.00 

29.

Rusek Łukasz

czwartek    godz. 8.50 – 9.50

30.

Rybak Beata

wtorek     godz. 11.45 – 12.15,   czwartek   godz. 11.45 – 12.15

31.

Rypel Krystyna

piątek   godz. 12.30 – 13.30

32.

Sopata Zbigniew

poniedziałek   godz. 7.30 – 8.00

33.

Szewczyk Magdalena

czwartek   godz. 12.30 – 13.30

34.

Surdy Hanna

poniedziałek   godz. 10.00 – 10.30

35.

Tarasek Leszek

piątek     godz. 9.40 – 10.40

36.

Turek Jolanta

czwartek   godz. 9.30 – 10.30

37.

Waligóra Lidia

środa   godz. 7.45 – 8.15,   czwartek  godz.7.45 – 8.15

38.

Widulińska Monika

czwartek    godz. 14.00 – 14.30

39.

Wojdyła Magdalena

poniedziałek   godz. 11.30 – 12.30

40.

Wolna Maria

czwartek    godz. 11.35 – 12.35

41.

Zięba Andrzej

wtorek   godz. 7.30 – 8.00

42.

Zych Kinga

wtorek godz. 15.00 – 15.30

 

SP PODŁĘŻE

Śledź nas w mediach społecznościowych